Gijs Dragt - Koe Boe Boe Boe - Zeefdruk uit 1995

Gijs Dragt - Koe Boe Boe Boe - Zeefdruk uit 1995 kopen? Bied vanaf 200!

Gijs Dragt

Geplaatst door  ProArt

32 verkochte items
  • Gijs Dragt
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige zeefdruk in de onmiskenbare stijl van Gijs Dragt, zelf gedrukt door de kunstenaar

Afmeting is 50 x 75 cm

Werk is uit 1995 en is gedateerd en gesigneerd onder de afbeelding. Kleine oplage van slechts 35 exemplaren waarvan dit nummer 20 is.

Gijs Dragt

Geplaatst door  ProArt

32 verkochte items

Starttijd:21-12-2013 om 11:32
Eindtijd:28-12-2013 om 11:32
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieNederland