Gijs Dragt: Zeefdruk, Black box XI - Ingelijst

Gijs Dragt: Zeefdruk, Black box XI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Gijs Dragt: Zeefdruk, Black box XI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Gijs Dragt: Zeefdruk, Black box XI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Gijs Dragt: Zeefdruk, Black box XI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Gijs Dragt (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Black box XI
Jaartal: 2003
Afmetingen lijst: 45,5 cm x 35,5 cm
Oplage: 9/45
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 225,00

Administratieve code:

QQZD

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:22-08-2017 om 10:19
Eindtijd:03-09-2017 om 10:19

Kattelbach
22 aug. / 17:38
€ 35