Gijs Keizer - Landschap 82

Gijs Keizer - Landschap 82 kopen? Bied vanaf 75!
Gijs Keizer - Landschap 82 kopen? Bied vanaf 75!Gijs Keizer - Landschap 82 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
  • Gijs Keizer (1933)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 42 cm (h x b)
Lijst60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage21 van 24

Gijs Keizer is gefascineerd door landschappen. Zijn intense beleving van de natuur, die hij tijdens zijn reizen en zwerftochten in Nederland en het buitenland heeft ervaren, vormt de belangrijkste inspiratiebron voor zijn schilderkunst en grafiek. Kleurrijke vergezichten, met  water, lucht en vegetatie, fungeren als uitgangspunt voor zijn composities. Gijs Keizer werkt in een expressionistische, abstracte stijl.

Gijs Keizer (1933)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
60 cm
60 cm
42 cm
42 cm

Starttijd:03-11-2019 om 21:17
Eindtijd:17-11-2019 om 19:56
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieNijmegen, Nederland
VerzendingWereldwijd