Schilderij is 35 x 60 cm. Olieverf op doek. Gesigneerd aan de achterkant.
Kerkhoven schildert in die tijd vaak in series. Dit schilderij komt uit de serie 'Archaïsche Landschappen' dat in 2005 is tentoongesteld bij Galerie Witteveen, te Amsterdam.
Volgens Kerkhoven is het thema landschap "archaïsch", daarom interessant om ermee te spelen en te kijken wanneer het beeld als landschap ervaren kan worden.
Kunstenaar
Gijs Kerkhoven (Wassenaar, 1970)
Schilder, tekenaar, ontwerper.
Biografie
Kerkhoven werd geboren in 1970 in Wassenaar en ging van 1990 tot 1996 naar de Constantijn Huijgens Academie te Kampen. Vervolgens haalt hij in 2000 zijn masters degree aan het Frank Mohr Instituut te Groningen ism Academie voor beeldende kunst Minerva te Groningen, de Rijksuniversiteit Groningen en het Hunter College New York in de Verenigde Staten. Na zijn studie is hij teruggegaan naar Amsterdam.
Ondertussen hield hij zich bezig als particuliere handelaar in aandelen. Vanuit die interesse is hij sinds 2008 voor langere tijd ook werkzaam in de financiële sector.
Vanaf 2018 gaat hij aan de slag als ontwerper en maakt van CNC-technologie objecten. Het geeft hem de mogelijkheid zijn creatieve aanleg met zijn analytische kwaliteiten te combineren.
Certificaat van echtheid is beschikbaar.