Gijsbert Jan van Koppenhagen - Vliegend door de stilte van de nacht - Verkocht

Gijsbert Jan van Koppenhagen - Vliegend door de stilte van de nacht kopen? Bied vanaf 30!
Gijsbert Jan van Koppenhagen - Vliegend door de stilte van de nacht kopen? Bied vanaf 30!Gijsbert Jan van Koppenhagen - Vliegend door de stilte van de nacht kopen? Bied vanaf 30!Gijsbert Jan van Koppenhagen - Vliegend door de stilte van de nacht kopen? Bied vanaf 30!Gijsbert Jan van Koppenhagen - Vliegend door de stilte van de nacht kopen? Bied vanaf 30!
  • Gijsbert Jan van Koppenhagen (1909-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 48 cm (h x b)
Lijst51 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15
Mooi werkje uit 1975. Dit is nummer 8 uit een serie van slechts 15 exemplaren.  Ingelijst in een groene  aluminium lijst en voorzien van een fraai Passe-partout.

Uitsluitend ophalen in Den Haag/ Scheveningen.  Eventuele bezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.

Wat kleine vlekjes in de onbedrukte delen.

Gijsbert Jan van Koppenhagen (1909-1977)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Axel
FA. (9)

118 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
62 cm
51 cm
48 cm
36 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2020 om 13:10
Eindtijd:13-12-2020 om 19:20
aliemoek
11 dec. / 18:19
€ 30