Gijsbertus Bernardus Olislagers - B8414 - Font Romeu Zuid Frankrijk

Gijsbertus Bernardus Olislagers - B8414 - Font Romeu Zuid Frankrijk kopen? Bied vanaf 125!
Gijsbertus Bernardus Olislagers - B8414 - Font Romeu Zuid Frankrijk kopen? Bied vanaf 125!Gijsbertus Bernardus Olislagers - B8414 - Font Romeu Zuid Frankrijk kopen? Bied vanaf 125!Gijsbertus Bernardus Olislagers - B8414 - Font Romeu Zuid Frankrijk kopen? Bied vanaf 125!
  • Gijsbertus Bernardus Olislagers (1894-1969)
StijlImpressionistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen35.5 cm x 40 cm (h x b)
Lijst48 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
B8414, G.B. Olislagers, olie op doek, Font Romeu Zuid Frankrijk, l.o. gesigneerd, beeldmaat 35,5 x 40 cm, lijstmaat 48 x 53 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Het werk bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Starttijd:16-01-2023 om 11:13
Eindtijd:25-01-2023 om 21:09
Openingsbod € 125
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier