Gijsbertus Bernardus Olislagers - Bosgezicht

Gijsbertus Bernardus Olislagers - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 110!
Gijsbertus Bernardus Olislagers - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 110!Gijsbertus Bernardus Olislagers - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 110!Gijsbertus Bernardus Olislagers - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 110!Gijsbertus Bernardus Olislagers - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Gijsbertus Bernardus Olislagers (1894-1969)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 38 cm (h x b)
Lijst37 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is rechtsonder gesigneerd. Het werk is ingelijst in een jaren 60 lijst. De lijst heeft wat gebruik- en leeftijdssporen.

Gijsbertus Bernardus Olislagers (1894-1969)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
45 cm
37 cm
38 cm
31 cm
Starttijd:11-01-2022 om 11:15
Eindtijd:25-01-2022 om 22:07
Openingsbod€ 110
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland