Gilbert Herreyns - Litho - 1975 - (Handgesigneerd)

Gilbert Herreyns - Litho - 1975 - (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 48!

Verkoopprijs: € 48,00

Gilbert Herreyns - Litho - 1975 - (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 48!Gilbert Herreyns - Litho - 1975 - (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 48!Gilbert Herreyns - Litho - 1975 - (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 48!Gilbert Herreyns - Litho - 1975 - (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 48!

Geplaatst door  Artem_Arti

53 verkochte items
  • Gilbert Herreyns (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerde en genummerde litho van de Belgische kunstenaar Gilbert Herreyns

Kunstenaar: Gilbert Herreyns (1943, België)

Jaar: 1975

Techniek: Lithografie

Afmetingen: 13,5 x 13,5 cm

Gesigneerd: Hand gesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood

Oplage: 500

Conditie: Zeer goed

Nederland = € 2,-

België en Duitsland = € 2,50

Wanneer u meerdere werken koopt die gecombineerd verzonden kunnen worden betaald u slechts éénmaal verzendkosten.

Dit item is verkocht voor 48,00

Starttijd:12-04-2015 om 16:53
Eindtijd:19-04-2015 om 16:53

Florentine
18 apr. / 22:23
€ 48