Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Jaartal | 1974 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 101 x 101 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Een prachtig geometrisch doek van de Belgische kunstenaar Gilbert Swimberghe. Het doek is door de kunstenaar in potlood gesigneerd en gedateerd ‘1974. Lichte ouderdoms craquelé maar niet storend en heeft geen invloed op het algemene beeld, zie foto’s. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oudenaarde, België |
Objectlocatie | Oudenaarde, België |
Starttijd | 6-12-2022 om 10:54 |
Eindtijd | 22-12-2022 om 8:32 |