FA. (3)

Gilliam van der Gouwen - Simson verscheurt éénen Leeuw

Gilliam van der Gouwen - Simson verscheurt éénen Leeuw kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Arianne0106
FA. (1)

Lid sinds 2020
37 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Gilliam van der Gouwen
TypeGrafiek tot 1900
Jaartal1728
TechniekGravure
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34.5 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
Kopergravure door Gilliam van der Gouwen naar een tekening van Gerard Hoet.

Fraaie donkere druk, brede marges. Uitstekende conditie.

Gilliam van der Gouwen

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Arianne0106
FA. (1)

Lid sinds 2020
37 verkochte items
Gravure 1728
21.5 cm
34.5 cm
Starttijd:05-02-2022 om 16:09
Eindtijd:19-02-2022 om 20:26
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa