Giorgio DeChirico - "O"

Giorgio DeChirico - "O" kopen? Bied vanaf 50!
Giorgio DeChirico - "O" kopen? Bied vanaf 50!Giorgio DeChirico - "O" kopen? Bied vanaf 50!
  • Giorgio DeChirico (1888-1978)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1973
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 7 kleuren

Afm: 23.5 × 30 cm
Jaar: 1973
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Lichte vouw linker bovenhoek, hier en daar wat vergeling.

Giorgio DeChirico (1888-1978)

ItaliaansItaliaansGrieksGrieksAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
23.5 cm
30 cm
Starttijd:22-10-2022 om 00:32
Eindtijd:29-10-2022 om 10:07
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa