Giovanni Vetere - Zeefdruk ‘Duo’ - Verkocht

Giovanni Vetere - Zeefdruk ‘Duo’ kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Giovanni Vetere - Zeefdruk ‘Duo’ kopen? Bied vanaf 50!Giovanni Vetere - Zeefdruk ‘Duo’ kopen? Bied vanaf 50!Giovanni Vetere - Zeefdruk ‘Duo’ kopen? Bied vanaf 50!Giovanni Vetere - Zeefdruk ‘Duo’ kopen? Bied vanaf 50!Giovanni Vetere - Zeefdruk ‘Duo’ kopen? Bied vanaf 50!Giovanni Vetere - Zeefdruk ‘Duo’ kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Efranke

Lid sinds 2020
2 verkochte items
  • Giovanni Vetere (1940)
StijlMinimalistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 36 cm (h x b)
Lijst54.5 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage56/150
2 figuren met vis, bloem en vogel

Giovanni Vetere (1940)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  Efranke

Lid sinds 2020
2 verkochte items
60 cm
54.5 cm
36 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-10-2020 om 14:41
Eindtijd:17-10-2020 om 22:27
Restaurateur
16 okt. / 22:29
€ 50