Gislain Dussart - Tulips - Verkocht

Gislain Dussart - Tulips kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Gislain Dussart - Tulips kopen? Bied vanaf 10!Gislain Dussart - Tulips kopen? Bied vanaf 10!Gislain Dussart - Tulips kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Gislain Dussart (1926)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20

Nummer: X/XX. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: Japans rijstpapier.

Afmeting afbeelding: 60 x 45 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Gislain Dussart (1926)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:15-02-2019 om 20:22
Eindtijd:20-02-2019 om 21:37
yookoo
20 feb. / 17:30
€ 10