Gislain Dussart - Tulips

Gislain Dussart - Tulips kopen? Bied vanaf 15!

Gislain Dussart - Tulips

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Gislain Dussart - Tulips kopen? Bied vanaf 15!Gislain Dussart - Tulips kopen? Bied vanaf 15!Gislain Dussart - Tulips kopen? Bied vanaf 15!Gislain Dussart - Tulips kopen? Bied vanaf 15!Gislain Dussart - Tulips kopen? Bied vanaf 15!Gislain Dussart - Tulips kopen? Bied vanaf 15!Gislain Dussart - Tulips kopen? Bied vanaf 15!Gislain Dussart - Tulips kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (20)

Lid sinds 2017
1174 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Gislain Dussart (1926)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Editie: 67 / 130. Nummers op de foto's kunnen afwijken.
Papiersoort: Arches.
Gecombineerde verzending mogelijk tot en met 4 lithografieën.

Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:30-01-2021 om 22:34
Eindtijd:03-02-2021 om 19:31

Olifant53
3 feb. / 14:21
€ 15