Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Stijl | Sixties/Plastic Age |
Afmetingen | 30.5 x 19 cm (h x b) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | Zeer Goed | ||
Uitstekende staat - nauwelijks gebruikt met minimale gebruikssporen en tekenen van ouderdom. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breskens, Nederland | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Breskens, Nederland |
Starttijd | 20-3-2022 om 18:32 |
Eindtijd | 27-3-2022 om 20:52 |