Giuseppe Armani - Origineel beeld van Giuseppe Armani - Verkocht

Giuseppe Armani - Origineel beeld van Giuseppe Armani kopen? Bied vanaf 30!
Giuseppe Armani - Origineel beeld van Giuseppe Armani kopen? Bied vanaf 30!Giuseppe Armani - Origineel beeld van Giuseppe Armani kopen? Bied vanaf 30!Giuseppe Armani - Origineel beeld van Giuseppe Armani kopen? Bied vanaf 30!Giuseppe Armani - Origineel beeld van Giuseppe Armani kopen? Bied vanaf 30!Giuseppe Armani - Origineel beeld van Giuseppe Armani kopen? Bied vanaf 30!Giuseppe Armani - Origineel beeld van Giuseppe Armani kopen? Bied vanaf 30!Giuseppe Armani - Origineel beeld van Giuseppe Armani kopen? Bied vanaf 30!
  • Giuseppe Armani (1935-2006)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1988
StijlArt Deco
Afmetingen40 cm x 18 cm x 18 cm (h x b x d)
Gewicht4100 gram
GemerktHandgesigneerd

Origineel beeld van Giuseppe Armani

Voorzien van alle merk tekens.

Wordt aangetekend verzonden vanuit Hulst (Zeeland).

Giuseppe Armani (1935-2006)

Geplaatst door  edilbert

12 verkochte items
18
40
18
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:01-12-2019 om 15:01
Eindtijd:14-12-2019 om 10:00
R4ke
11 dec. / 19:20
€ 30