Giuseppe Santomaso - " Vento dell'Est - 9 " - Gesigneerde kleuren litho - 1982

Giuseppe Santomaso - " Vento dell'Est - 9 " - Gesigneerde kleuren litho - 1982 kopen? Bied vanaf 289!
Giuseppe Santomaso - " Vento dell'Est - 9 " - Gesigneerde kleuren litho - 1982 kopen? Bied vanaf 289!Giuseppe Santomaso - " Vento dell'Est - 9 " - Gesigneerde kleuren litho - 1982 kopen? Bied vanaf 289!Giuseppe Santomaso - " Vento dell'Est - 9 " - Gesigneerde kleuren litho - 1982 kopen? Bied vanaf 289!Giuseppe Santomaso - " Vento dell'Est - 9 " - Gesigneerde kleuren litho - 1982 kopen? Bied vanaf 289!Giuseppe Santomaso - " Vento dell'Est - 9 " - Gesigneerde kleuren litho - 1982 kopen? Bied vanaf 289!

Geplaatst door  Artem_Arti

53 verkochte items
  • Giuseppe Santomaso (1907-1990)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde en genummerde litho op handgeschept Rives. Met de droogstempel van de Erker-Presse.

Kunstenaar: Giuseppe Santomaso (1907 - 1990, Italië)
Techniek: Lithografie
Jaar: 1982
Titel: Vento dell'Est - 9
Afmetingen: Blad: 63 x 50 cm, Compositie:42 x 35,5 cm
Oplage: 150
Drukker: Erker-Presse, St. Gallen
Gesigneerd: Gesigneerd, gedateerd, betiteld en genummerd in potlood
Conditie: Zeer goed

Starttijd:29-10-2017 om 17:07
Eindtijd:11-11-2017 om 17:07
Openingsbod€ 289
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland