G.L. vd Eerenbeemt (1936-2011) gem.techniek "schroot op tafel" 1960 gesigneerd

G.L. vd Eerenbeemt (1936-2011) gem.techniek "schroot op tafel" 1960 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 75,00

G.L. vd Eerenbeemt (1936-2011) gem.techniek "schroot op tafel" 1960 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!G.L. vd Eerenbeemt (1936-2011) gem.techniek "schroot op tafel" 1960 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!G.L. vd Eerenbeemt (1936-2011) gem.techniek "schroot op tafel" 1960 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!G.L. vd Eerenbeemt (1936-2011) gem.techniek "schroot op tafel" 1960 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!G.L. vd Eerenbeemt (1936-2011) gem.techniek "schroot op tafel" 1960 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!G.L. vd Eerenbeemt (1936-2011) gem.techniek "schroot op tafel" 1960 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!G.L. vd Eerenbeemt (1936-2011) gem.techniek "schroot op tafel" 1960 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Gerard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : Gérard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011)
Titel/Voorstelling : "abstracte compositie"
Medium / Techniek : collage / aquarel
Maten : 15 x 13 cm (board) en 20.5 x 18 cm ( ingelijst )
Gesigneerd : rechtsonder "Gerard Leonard"
Conditie : goed

Van den Eerenbeemt (1936) heeft een grote staat van dienst als kunstenaar. Zijn herkenbare stijl, even aards als poëtisch, brengt de gedachte altijd verder dan de voorstelling of anekdote. Meteen na de Rijksakademie Amsterdam won hij in 1959 de Koninklijke Subsidie schilderkunst en een jaar later opnieuw. Maakte samen met dichter Gerrit Kouwenaar de grafiekmap Zonder Kleuren (1962). Deed in 1965 decor- en kostuumontwerp voor de opera ´Labyrinth´ van Peter Schat.

Visualiseerde voor het Stedelijk Museum Amsterdam de partituur Signs (1970) van componist Ton Bruynel. Was medeoprichter van ´Raam 75´ en de tamelijk legendarische schildergemeenschap ´IJmuider Kring´. Publiceerde de dichtbundels Likzout/Zoethout (1977) en Melk en Mest (1984). Meerdere sculptuuropdrachten. Coördinatie van grote kunstprojecten in de Bibliotheek Rotterdam en Arrondisementsrechtbank van Haarlem. In de paar seizoenen dat hij les gaf op Ateliers 63 en de academies in Amersfoort en Kampen heeft hij een krachtige en onuitwisbare invloed gehad op verschillende generaties jongere kunstenaars.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:02-01-2016 om 16:56
Eindtijd:16-01-2016 om 21:56

Biedingen (10):

20171
16 jan. / 21:47
€ 75
KunstkamerZuidoost
16 jan. / 21:47
€ 70
20171
15 jan. / 17:25
€ 55
ooteboe
15 jan. / 17:25
€ 50
20171
15 jan. / 17:25
€ 50
ooteboe
15 jan. / 17:25
€ 30
20171
15 jan. / 17:25
€ 25
ooteboe
14 jan. / 09:54
€ 5
wolanda
9 jan. / 20:55
€ 3
Jellybean
8 jan. / 19:30
€ 1