Glascentrum Leerdam - Blankglazen vaas

Glascentrum Leerdam - Blankglazen vaas  kopen? Bied vanaf 25!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 25,00

Glascentrum Leerdam - Blankglazen vaas  kopen? Bied vanaf 25!Glascentrum Leerdam - Blankglazen vaas  kopen? Bied vanaf 25!Glascentrum Leerdam - Blankglazen vaas  kopen? Bied vanaf 25!Glascentrum Leerdam - Blankglazen vaas  kopen? Bied vanaf 25!Glascentrum Leerdam - Blankglazen vaas  kopen? Bied vanaf 25!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Onbekende ontwerper voor Glascentrum Leerdam - Blankglazen vaas. In prima conditie, geen beschadigingen alleen wat vuil op de bodem. Niet gemerkt, wel voorzien van een merksticker.

Afmetingen; 24 cm hoog en maximaal 10 cm in diameter.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:17-08-2017 om 22:28
Eindtijd:31-08-2017 om 22:28

casvdmost
18 aug. / 17:22
€ 25