Glasfabriek De Rupel Boom - Blauwe vergulde art deco glazen vaas - Verkocht

Glasfabriek De Rupel Boom - Blauwe vergulde art deco glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!
Glasfabriek De Rupel Boom - Blauwe vergulde art deco glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Glasfabriek De Rupel Boom - Blauwe vergulde art deco glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Glasfabriek De Rupel Boom - Blauwe vergulde art deco glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Glasfabriek De Rupel Boom - Blauwe vergulde art deco glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Glasfabriek De Rupel Boom - Blauwe vergulde art deco glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Glasfabriek De Rupel Boom - Blauwe vergulde art deco glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Glasfabriek De Rupel Boom - Blauwe vergulde art deco glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Glasfabriek De Rupel Boom - Blauwe vergulde art deco glazen vaas kopen? Bied vanaf 1!
  • Glasfabriek De Rupel Boom (1923)
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
StijlArt Deco
Afmetingen30 cm x 14 cm x 14 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
De Rupel Boom kobalt blauwe en goud gedecoreerde grote glazen vaas. In zeer goede conditie, alleen de vergulde decoratie van rozen op de voorzijde van de vaas vertoont wat slijt. Niet gemerkt.

Prima conditie alleen de vergulde decoratie van de rozen hebben wat slijtage.

Glasfabriek De Rupel Boom (1923)

BelgischBelgischAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  woerro
FA. (37 )

2135 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
14
30
14
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2020 om 00:20
Eindtijd:14-12-2020 om 19:32
Biedingen (3)
Jooks
14 dec. / 11:38
€ 5
Sylvietje
12 dec. / 00:51
€ 3
groteell
11 dec. / 19:30
€ 1