Glen Baxter - zonder titel

Glen Baxter - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Glen Baxter - zonder titel

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Glen Baxter (1944)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Glen Baxter
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Glen Baxter bij xx multiple galerie.
Ontwerp; Glen Baxter
oplage; 300 exemplaren
ontwerp; Glen Baxter

lichte gebruikssporen langs de randen niet in het beeld

Glen Baxter (1944)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
42 cm
63 cm

Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:10-06-2020 om 15:03
Eindtijd:03-08-2020 om 19:10

Biedingen (4):

gijsbertus340
29 jul. / 08:59
€ 5
Markaholic
29 jul. / 08:59
€ 3
gijsbertus340
29 jul. / 08:59
€ 3
Markaholic
26 jul. / 20:20
€ 1