Goed gevulde koelkast - J.B. Wiebenga 1905-1987

Goed gevulde koelkast - J.B. Wiebenga 1905-1987 kopen? Bied vanaf 300!
Goed gevulde koelkast - J.B. Wiebenga 1905-1987 kopen? Bied vanaf 300!Goed gevulde koelkast - J.B. Wiebenga 1905-1987 kopen? Bied vanaf 300!Goed gevulde koelkast - J.B. Wiebenga 1905-1987 kopen? Bied vanaf 300!Goed gevulde koelkast - J.B. Wiebenga 1905-1987 kopen? Bied vanaf 300!Goed gevulde koelkast - J.B. Wiebenga 1905-1987 kopen? Bied vanaf 300!Goed gevulde koelkast - J.B. Wiebenga 1905-1987 kopen? Bied vanaf 300!
  • Johannes B. Wiebenga (1905-1987)
TypeTekening / Aquarel

Gouache en iets aquarel ca. 50x40, linksonder met pen gesigneerd J.B. Wiebenga, geaquarelleerd ca. 1950, fraai en goed ingelijst.

Onvoorstelbaar knap gemaakt niet commercieel werk, maar het getuigt wel van vakmanschap. Perfectie tot in het kleinste detail !

Johannes Bernardes Wiebenga, geboren te Rotterdam 1905 en ook overleden aldaar 1987. Leerling van de Akademie v. B.K,. te Rotterdam 1919-1928 o.l.v. J. Jongert, Ch. J. Addicks, Piet Zwart en J.G. Heijberg. Van 1919 tot 1926 glasreclame, vanaf 1926 reclame ontwerper (diverse mooie voorbeelden in ons bezit, wat denk u hiervan ?).
Wiebenga schilderde, aquarelleerde en tekende Bloemen, Landschappen, Stilering, maar ook andere onderwerpen, ook veel op zijn vakantie-reizen in Europa. Schilder staat vermeld in de Pieter Scheen en Waller.

Johannes B. Wiebenga (1905-1987)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  hannes276

2 verkochte items
Starttijd:28-09-2014 om 00:17
Eindtijd:12-10-2014 om 00:17
Openingsbod € 300
Objectlocatie Nederland