Golfer, litho (groot, handgesigneerd en gedateerd)

Golfer, litho (groot, handgesigneerd en gedateerd) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 45,00

Golfer, litho (groot, handgesigneerd en gedateerd) kopen? Bied vanaf 1!Golfer, litho (groot, handgesigneerd en gedateerd) kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke litho uit het sportgenre. Handgesigneerd en gedateerd. Signatuur niet te ontcijferen (door mij) en gedateerd 1988. Een E.A. exemplaar, achter mooi passe-partout, in uitstekende conditie. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO.

Afmetingen:  70cm x 86cm (incl. passe-partout), 54cm x 68cm (binnen passe-partout)

Bij eventuele aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O in verband met de grootte en kwetsbaarheid van het werk.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:16-09-2014 om 19:17
Eindtijd:21-09-2014 om 19:17

Biedingen (11):

wilfred
21 sep. / 13:22
€ 45
Nemis
21 sep. / 13:22
€ 40
wilfred
21 sep. / 13:21
€ 35
Nemis
21 sep. / 13:21
€ 30
wilfred
21 sep. / 12:37
€ 15
Nemis
21 sep. / 12:37
€ 13
wilfred
21 sep. / 12:36
€ 11
Nemis
21 sep. / 12:36
€ 9
wilfred
20 sep. / 18:50
€ 7
Bertkazan
20 sep. / 18:50
€ 5
Bertkazan
19 sep. / 17:17
€ 1