Gordon House - Zeefdruk - 1971 - Verkocht

Gordon House - Zeefdruk - 1971 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Gordon House - Zeefdruk - 1971 kopen? Bied vanaf 75!Gordon House - Zeefdruk - 1971 kopen? Bied vanaf 75!Gordon House - Zeefdruk - 1971 kopen? Bied vanaf 75!Gordon House - Zeefdruk - 1971 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (362)
  • Gordon House (1932-2004)
Jaartal1971
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage133/190
Zeefdruk van Gordon House.  Nummer: 133/190. Jaar: 1971. Afmetingen blad: H64 x b56cm. Afmetingen voorstelling H41 X b40. Het werk is midden onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

In goede staat

Gordon House (1932-2004)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
56 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:15-05-2019 om 22:27
Eindtijd:22-05-2019 om 22:44
Kaajoen
22 mei / 22:32
€ 75