Gordon House, Zonder Titel II, Prent 190, 1971 - Verkocht

Gordon House, Zonder Titel II, Prent 190, 1971 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 45,00

Gordon House, Zonder Titel II, Prent 190, 1971 kopen? Bied vanaf 25!Gordon House, Zonder Titel II, Prent 190, 1971 kopen? Bied vanaf 25!Gordon House, Zonder Titel II, Prent 190, 1971 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  vdLinden

65 verkochte items
  • Gordon House (1932-2004)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Geometrische zeefdruk in prachtige, heldere kleuren, erg verfijnd en subtiel door de meester graficus Gordon House gedrukt voor de Prent 190 serie.

Met potlood door de artiest gesigneerd, gedateerd en genummerd 79/190. Afmeting  40x44,5(cm)2

In uitstekende staat, opsturen tegen betaling, eventueel af te halen in Utrecht

Gordon House (1932-2004)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  vdLinden

65 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:05-01-2016 om 16:40
Eindtijd:19-01-2016 om 16:40
Biedingen (5)
Kingo
19 jan. / 16:30
€ 45
jverdult
19 jan. / 16:30
€ 40
Kingo
19 jan. / 16:29
€ 35
jverdult
19 jan. / 16:29
€ 30
Kingo
18 jan. / 01:34
€ 25