Gradus Verhaaf ets een beter zicht

Gradus Verhaaf   ets  een beter zicht kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Gradus Verhaaf   ets  een beter zicht kopen? Bied vanaf 35!Gradus Verhaaf   ets  een beter zicht kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
230 verkochte items
  • Gradus Verhaaf (1932-2017)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:   Gradus Verhaaf

Techniek:        ets

Titel:               een beter zicht

Jaar:               1973

Afmetingen: passepartout 36 x 50 cm

afmetingen prent:  13 x 13 cm

Gesigneerd: rechtsonder

Conditie:        goed

Niet ingelijst

Verzendkosten  10 euro

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:16-04-2018 om 17:30
Eindtijd:24-04-2018 om 08:06