Grafiek van Henk Hofstra - Tulpen e.a. 5/10 - Verkocht

Grafiek van Henk Hofstra - Tulpen e.a. 5/10 kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek van Henk Hofstra - Tulpen e.a. 5/10 kopen? Bied vanaf 35!Grafiek van Henk Hofstra - Tulpen e.a. 5/10 kopen? Bied vanaf 35!
  • Henk Hofstra (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Giclee-print van Henk Hofstra

Titel: Tulpen
Jaartal: 2002
Afmetingen beeld: 46 cm x 34 cm (blad 65 cm x 50 cm)
Oplage: Epreuve d’artisite 5/10
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd
Materiaal: Giclee-print op mooi stevig papier
Ingelijst: Nee

Conditie:

Het werk is in zeer goede staat.

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan lijst of passe-partout in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet. Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Henk Hofstra (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Obe
FA. (10 )

591 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:03-12-2013 om 00:19
Eindtijd:17-12-2013 om 00:19
JCL
03 dec. / 17:05
€ 35