Grafisch Gezelschap de Luis - linosnede - 1965

Grafisch Gezelschap de Luis - linosnede - 1965 kopen? Bied vanaf 25!
Grafisch Gezelschap de Luis - linosnede - 1965 kopen? Bied vanaf 25!Grafisch Gezelschap de Luis - linosnede - 1965 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)
  • Grafisch Gezelschap de Luis (1960)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1965
TechniekVaria
Afmetingen16.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Linosnede van Grafisch gezelschap de Luis. Titel: De Luis aan u in 1965.  Afmetingen beeld: 13.5 cm x 16 cm (blad 16.5 cm x 25.5 cm).  In de plaat gemonogrammeerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Literatuur: Boek Grafisch gezelschap de Luis, bladzijde 113/nummer 64-3.

In zeer goede staat

Grafisch Gezelschap de Luis (1960)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
25.5 cm
16.5 cm

Starttijd:14-11-2019 om 16:59
Eindtijd:24-11-2019 om 21:35
Openingsbod€ 25
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd