Graham Fransella - Figure On Beach

Graham Fransella - Figure On Beach kopen? Bied vanaf 335!
Graham Fransella - Figure On Beach kopen? Bied vanaf 335!Graham Fransella - Figure On Beach kopen? Bied vanaf 335!Graham Fransella - Figure On Beach kopen? Bied vanaf 335!Graham Fransella - Figure On Beach kopen? Bied vanaf 335!Graham Fransella - Figure On Beach kopen? Bied vanaf 335!Graham Fransella - Figure On Beach kopen? Bied vanaf 335!Graham Fransella - Figure On Beach kopen? Bied vanaf 335!
  • Graham Fransella (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst53 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Graham Fransella (°3 Juni 1950, Harrow, Engeland) is een Australische figuratieve en abstracte schilder. Hij studeerde aan The Bradford School of Art, Yorkshire in de vroege jaren '70 alvorens naar Melbourne, Australië te verhuizen in 1975.
Zijn werken zijn o.a. terug te vinden in The National Gallery of Australia, National Gallery of Victoria, Art Gallery of New South Wales, Queensland Art Gallery, Parliament House, Canberra, the Print Council of Australia en Saatchi and Saatchi, London.

Mooie aquatint in beperkte oplage 2/25
Getiteld 'Figure on Beach'
Gesigneerd Fransella '91

Professioneel ingelijst, achter glas
52x46cm
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schoten, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 12,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 26,50

Graham Fransella (1950)

Australisch Australisch

Geplaatst door  Pointever
Lid sinds 2022
2 verkochte items
46 cm
53 cm
35 cm
41 cm
Starttijd26-2-2022 om 16:06
Eindtijd5-3-2022 om 22:58
Openingsbod € 335
ObjectlocatieSchoten,  België