Gregorio Dominguez Gonzalez - Dorpsgezicht Noord-Spanje -zeldzame aquarel-

Gregorio Dominguez Gonzalez - Dorpsgezicht Noord-Spanje -zeldzame aquarel- kopen? Bied vanaf 19!
Gregorio Dominguez Gonzalez - Dorpsgezicht Noord-Spanje -zeldzame aquarel- kopen? Bied vanaf 19!Gregorio Dominguez Gonzalez - Dorpsgezicht Noord-Spanje -zeldzame aquarel- kopen? Bied vanaf 19!Gregorio Dominguez Gonzalez - Dorpsgezicht Noord-Spanje -zeldzame aquarel- kopen? Bied vanaf 19!
  • Gregorio Dominguez Gonzalez (1960)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 52 cm (h x b)
Lijst25 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vrij zeldzame aquarel (vroeg werk) van de befaamde Spaanse kunstenaar Dominguez Goyo (Fuentecen, Burgos 1960).

Formaat: 25 x 52 cm incl. eenvoudige lijst Techniek: aquarel Kunstenaar: Dominguez Goyo l.o. gesigneerd Creatie: 1980-1985 Conditie: goed, gelijst achter glas

Gregorio Dominguez Gonzalez (1960)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  HvdS
FA. (2)

55 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
52 cm
25 cm
52 cm
25 cm
Starttijd:16-01-2023 om 11:05
Eindtijd:25-01-2023 om 21:26
Openingsbod € 19
ObjectlocatieAlmere Poort,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier