GRETA BRUIGOM - STILLEVEN MET BLAUWE POTJES - Verkocht

GRETA BRUIGOM - STILLEVEN MET BLAUWE POTJES kopen? Bied vanaf 229!
GRETA BRUIGOM - STILLEVEN MET BLAUWE POTJES kopen? Bied vanaf 229!GRETA BRUIGOM - STILLEVEN MET BLAUWE POTJES kopen? Bied vanaf 229!GRETA BRUIGOM - STILLEVEN MET BLAUWE POTJES kopen? Bied vanaf 229!GRETA BRUIGOM - STILLEVEN MET BLAUWE POTJES kopen? Bied vanaf 229!GRETA BRUIGOM - STILLEVEN MET BLAUWE POTJES kopen? Bied vanaf 229!
  • Greta Bruigom (1894-1935)

GRETA BRUIGOM 1894-1935

BLAUWE POTJES

OLIEVERF OP PANEEL IN DE MAAT 22 X 25 CM

gesigneerd

IN OUDE LIJST IN DE MAAT 36 X 40 CM

BIJZONDER WERKJE

Kleine schilderessen hebben grote toekomst

Greta Bruigom was in de jaren '30 een geliefde en bewonderde dierenschilderes. Vogels, reptielen, aapjes, muizen, hagedissen en rijstvogels schilderde ze met liefde en aandacht voor hun karakter. Daarnaast maakte de schilderes stillevens. In haar onderwerpen trad Greta Bruigom in de voetsporen van haar leermeester, de dierschilder Cornelis Jan Mension, die eveneens woonde en werkte in Delft. De kunstenares exposeerde in Den Haag, Rotterdam en Delft en overleed op jonge leeftijd waardoor haar oeuvre klein van omvang is gebleven.

Dit item is verkocht voor 229,00
Starttijd:12-07-2015 om 21:36
Eindtijd:19-07-2015 om 21:36
estellas
19 jul. / 21:29
€ 229