Bernard Vercruyce - Handgesigneerde lithografie: Le Ballon
Corneille - Auvers sur Oise : De Van-Gogh kerk Ingelijste litho met Studio stempel
Corneille - De kus aan de vogel, 1972
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | BERLIN, Duitsland |
Starttijd | 24-3-2007 om 18:44 |
Eindtijd | 28-3-2007 om 9:06 |