Groenburgwal - ets - Arjen Galema.

Groenburgwal  -  ets  -  Arjen Galema. kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 35,00

Groenburgwal  -  ets  -  Arjen Galema. kopen? Bied vanaf 30!Groenburgwal  -  ets  -  Arjen Galema. kopen? Bied vanaf 30!Groenburgwal  -  ets  -  Arjen Galema. kopen? Bied vanaf 30!Groenburgwal  -  ets  -  Arjen Galema. kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  henkepenkie

37 verkochte items
  • Arjen Galema (1886-1974)
GesigneerdHandgesigneerd

Galema,  Arjen,

Amsterdam  1886  -  1974  Amsterdam.

Groenburgwal,  Amsterdam.

Rechtsonder gesigneerd :  Studio Galema.

Linksonder :  Groenburgwal.

Ets :  10,5  x  18,5  cm.

Met passe-partout en lijst :  25  x  31  cm.

Ets, passe-partout en lijst in goede staat.

==================================

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:02-12-2014 om 21:01
Eindtijd:09-12-2014 om 21:01

Biedingen (2):

Sjoerd
9 dec. / 20:55
€ 35
ElMul
6 dec. / 23:43
€ 30