groente in wiskunde verpakt Pieter Becks - Verkocht

groente in wiskunde verpakt  Pieter Becks kopen? Bied vanaf 45!
  • Pieter Becks
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:    Pieter Becks

Techniek:        houtsnede

Titel:              groente in wiskunde verpakt

Jaar:              1995

Nummer:        96/100

Afmetingen:    50 x 65 cm

Gesigneerd:   rechtsonder

Niet ingelijst

Pieter Becks

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
249 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:20-07-2017 om 21:20
Eindtijd:27-07-2017 om 21:20
KB_VH
25 jul. / 23:57
€ 45