Groot lot werk, waaronder 2 lambdaprints van Hans Stakelbeek (1965)

Groot lot werk, waaronder 2 lambdaprints van Hans Stakelbeek (1965) kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 131,00

Groot lot werk, waaronder 2 lambdaprints van Hans Stakelbeek (1965) kopen? Bied vanaf 1!Groot lot werk, waaronder 2 lambdaprints van Hans Stakelbeek (1965) kopen? Bied vanaf 1!Groot lot werk, waaronder 2 lambdaprints van Hans Stakelbeek (1965) kopen? Bied vanaf 1!Groot lot werk, waaronder 2 lambdaprints van Hans Stakelbeek (1965) kopen? Bied vanaf 1!Groot lot werk, waaronder 2 lambdaprints van Hans Stakelbeek (1965) kopen? Bied vanaf 1!Groot lot werk, waaronder 2 lambdaprints van Hans Stakelbeek (1965) kopen? Bied vanaf 1!Groot lot werk, waaronder 2 lambdaprints van Hans Stakelbeek (1965) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Hans Stakelbeek (1965)
TypeTekening / Aquarel

Lot divers werk: 11 werken in lijsten / panelen, 1 schetsboekje met ruim 30 schetsen en een map met 70 tekeningen, aquarellen, etsen, litho's en prenten.
Overwegend in goede staat, enkele werken op papier met sporen van ouderdom / beschadigingen.

Omschrijving:
2x foto van Hans Stakebleek van Afghaanse soldaat, op aluminium, 100x80 cm.
1x groot abstract schilderij op paneel
1x houtskooltekening van Else Rubens, gesigneerd (in lijst)
1x gouache / gemengde techniek gesigneerd 'De Haan 60' (in lijst)
1x 19e eeuwse aquarel van Hector Giacomelli, atelierstempel (in lijst)
1x gemonogrammeerde litho van Hollands landschap (in lijst)
1x ets met voorstelling van woud (in lijst, gesigneerd)
1x artdeco kleurpotlood tekening (in lijst)
1x afdruk met vuurtoren, gesigneerd met potlood (in lijst)
1x kleurrijke werk van de Tilburgse Joop Verhagen, gesigneerd, in lijst

1x schetsboekje van Leny IJserinkhuijsen (meer dan 30 schetsen)

Map werk onder andere origineel van Hans ter Braake (gesigneerd), 2x Julius Marius Ros (gesigneerd), A4 schetsen van Ernst Vijlbrief, 4 grote rijstpapier werken van Vijlbrief, gesigneerde ets uit 1960 en een uit 1970, antieke 19e eeuwse tekening (portret), met potlood gesigneerde en gedateerde litho, diverse ets / houtsnede afdrukken.

Dit werk wordt bij elkaar verkocht, gezien de hoeveelheid en het formaat kan het daarom alleen afgehaald worden.

Dit item is verkocht voor 131,00

Starttijd:16-02-2016 om 14:38
Eindtijd:21-02-2016 om 20:38

Biedingen (22):

nillody
21 feb. / 20:32
€ 131
Guillem
21 feb. / 20:32
€ 121
nillody
21 feb. / 20:32
€ 120
Guillem
21 feb. / 15:31
€ 110
christypicture
21 feb. / 15:30
€ 100
Guillem
21 feb. / 15:30
€ 97
christypicture
21 feb. / 10:04
€ 77
11556
21 feb. / 10:04
€ 72
christypicture
21 feb. / 10:04
€ 67
11556
21 feb. / 10:03
€ 62
christypicture
21 feb. / 00:17
€ 47
Samber1
21 feb. / 00:17
€ 42
christypicture
21 feb. / 00:16
€ 37
Samber1
21 feb. / 00:16
€ 32
christypicture
20 feb. / 09:54
€ 27
Art2Have
20 feb. / 09:54
€ 22
Art2Have
20 feb. / 03:21
€ 17
2763
20 feb. / 03:21
€ 15
2763
18 feb. / 16:44
€ 7
Rabe
17 feb. / 13:07
€ 5
nillody
17 feb. / 08:39
€ 3
11556
16 feb. / 18:06
€ 1