Groot Realistisch grafiek Poen de Wijs 1948-2014) Lithografie "Vrouw " - Verkocht

Groot Realistisch grafiek Poen de Wijs 1948-2014) Lithografie "Vrouw " kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,00

Groot Realistisch grafiek Poen de Wijs 1948-2014) Lithografie "Vrouw " kopen? Bied vanaf 1!Groot Realistisch grafiek Poen de Wijs 1948-2014) Lithografie "Vrouw " kopen? Bied vanaf 1!Groot Realistisch grafiek Poen de Wijs 1948-2014) Lithografie "Vrouw " kopen? Bied vanaf 1!Groot Realistisch grafiek Poen de Wijs 1948-2014) Lithografie "Vrouw " kopen? Bied vanaf 1!Groot Realistisch grafiek Poen de Wijs 1948-2014) Lithografie "Vrouw " kopen? Bied vanaf 1!Groot Realistisch grafiek Poen de Wijs 1948-2014) Lithografie "Vrouw " kopen? Bied vanaf 1!Groot Realistisch grafiek Poen de Wijs 1948-2014) Lithografie "Vrouw " kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Poen de Wijs (1948-2014)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : Poen de Wijs (1948-2014)
Titel/Voorstelling : " Song of Songs "
Datering : 1986
Medium / Techniek : steendruk op geschept papier (edition Steltman Amsterdam)
Oplage : exemplaar 40 van 180
Maten : 65 x 50 cm (bladmaat)
Gesigneerd : met potlood midden onder
Conditie : goed

In Nijmegen wordt op 23 januari 1948 de Nederlandse kunstschilder Poen de Wijs geboren. Van 1966 tot 1971 studeerde hij aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. De Wijs heeft met zijn werk een interessante ontwikkeling doorgenomen. Waar zijn werken in het begin nog heel abstract waren, werden ze gedurende de jaren steeds realistischer. Zijn eerste realistische aquarellen dateren uit 1977, vervolgens heeft hij een oeuvre opgebouwd van meer dan 800 werken. Door deze eerste aquarellen werd de Wijs bekend in Nederland, maar ook in het buitenland heeft Poen de Wijs succes geboekt. In onder andere Indonesië, Duitsland, Zwitserland, USA en Spanje zijn er tentoonstellingen georganiseerd van Poen de Wijs
Poen de Wijs was in hoge mate geïnspireerd door klassieke muziek en theater. Hij schilderde heel thematisch en dat is terug te zien in verschillende werken van de kunstschilder.

Poen de Wijs (1948-2014)

Alle items van deze kunstenaar(3)
FA. (112)

3007 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:06-10-2017 om 15:44
Eindtijd:20-10-2017 om 22:44
Biedingen (13)
me_jacobson
20 okt. / 22:19
€ 40
xram44
20 okt. / 22:19
€ 40
me_jacobson
19 okt. / 01:36
€ 30
monschau
19 okt. / 01:33
€ 25
me_jacobson
19 okt. / 01:33
€ 20
monschau
19 okt. / 01:33
€ 17
me_jacobson
19 okt. / 01:33
€ 15
monschau
18 okt. / 10:50
€ 9
wimbras
17 okt. / 13:48
€ 7
ebevdmolen
10 okt. / 23:03
€ 5
Reinaert
10 okt. / 23:01
€ 3
ebevdmolen
10 okt. / 23:01
€ 3
Reinaert
07 okt. / 07:24
€ 1