Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
HANS LENTEMAN
ZEEGEZICHT
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 60 X 100 CM
gesigneerd onder HANS LENTEMAN
zeer fraaie lijst met naamplaatje in de maat 76 x 117 cm
STAAT - MATIGE TOT REDELIJKE GOEDE STAAT, HEEFT CRAQUELÉ DES TIJDS , EN RECHTS BOVEN EEN KLEINE BESCHADIGING IN HET DOEK
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!VANWEGE FORMAAT ALLEEN OPHALEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Starttijd | 1-6-2015 om 15:33 |
Eindtijd | 14-6-2015 om 21:33 |