GSch. aquarel "Patrijs" 1913. - Verkocht

GSch.  aquarel  "Patrijs" 1913. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

GSch.  aquarel  "Patrijs" 1913. kopen? Bied vanaf 1!GSch.  aquarel  "Patrijs" 1913. kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

 Aquarel van een patrijs. Op papier. {op karton bevestigd!}

Gesigneerd; monogram. Datum; oktober 1913.

Afmetingen; 30 x 21,5 cm.

Conditie is zeer goed.

Verzendingskosten 10 euro.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

512 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:28-02-2014 om 17:30
Eindtijd:07-03-2014 om 17:30
Biedingen (7)
johannakoopt
06 mrt. / 20:43
€ 30
kwant
03 mrt. / 11:09
€ 25
tom en maarten
03 mrt. / 11:09
€ 20
tom en maarten
02 mrt. / 08:36
€ 15
Braamberg
02 mrt. / 08:36
€ 10
tom en maarten
02 mrt. / 08:36
€ 5
Braamberg
01 mrt. / 13:59
€ 1