Guido Llinas - Houtdruk, Cuba, 1970

Guido Llinas - Houtdruk, Cuba, 1970 kopen? Bied vanaf 500!
Guido Llinas - Houtdruk, Cuba, 1970 kopen? Bied vanaf 500!Guido Llinas - Houtdruk, Cuba, 1970 kopen? Bied vanaf 500!Guido Llinas - Houtdruk, Cuba, 1970 kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  Skoander
FA. (1)

Lid sinds 2020
14 verkochte items
  • Guido Llinas (1923-2005)
Jaartal1970
IngelijstIngelijst
Afmetingen30.30 cm x 32 cm (h x b)
Lijst50.20 cm x 51.30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/8
Guido Llinas (Pinar del Rio (Cuba) 1923 – Parijs 2005)
Kleuren houtsnede
Zonder titel
Rechtsonder gesigneerd GLlinas 1970 imp (imp = impressit, afgedrukt door de kunstenaar zelf) Oplage 1/8
Beeldmaat 32 x 30,30 cm
Lijstmaat 51,30 x 50,20 cm

 De houtsnede is ontzuurd (bruine verkleuring verwijderd)
De lijst betreft een massief meranti lijst, het glas betreft Clarity AR70 museumglas. (ontspiegeld/anti reflectie, 70% UV werend, extra helder glas)
Het betreft een ophangklaar geheel, in nieuwstaat conditie.

Guido Llinas (1923-2005)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Skoander
FA. (1)

Lid sinds 2020
14 verkochte items
51.3 cm
50.2 cm
32 cm
30.3 cm

Starttijd:22-07-2021 om 14:33
Eindtijd:25-07-2021 om 20:55
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieHeerenveen, Nederland
VerzendingWereldwijd