Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 - Verkocht

Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 kopen? Bied vanaf 90!

Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 kopen? Bied vanaf 90!Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 kopen? Bied vanaf 90!Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 kopen? Bied vanaf 90!Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 kopen? Bied vanaf 90!Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 kopen? Bied vanaf 90!Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 kopen? Bied vanaf 90!Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 kopen? Bied vanaf 90!Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 kopen? Bied vanaf 90!Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 kopen? Bied vanaf 90!Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 kopen? Bied vanaf 90!Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 kopen? Bied vanaf 90!Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 kopen? Bied vanaf 90!Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 kopen? Bied vanaf 90!Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 kopen? Bied vanaf 90!Guido van Driel - Ingelijste collage & tekening , “Golfers 1” – 1993 kopen? Bied vanaf 90!
  • Guido van Driel (1962)
Jaartal1993
TechniekCollage
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen44.5 x 62 cm (h x b)
Incl. lijst46 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een werk uit 1993 van de Nederlandse kunstenaar, striptekenaar en filmmaker Guido van Driel (1962).

    -Techniek: Collage en tekening.

    -Gesigneerd en gedateerd linksonder in het werk.

    -Ingelijst in een metalen lijst met glasplaat.

    -De oorspronkelijke galerieprijs was F 700,-.

    -Afmetingen: Lijst, 46 x 63,5 cm. Beeld, 44,5 x 62 cm.

    -Herkomst: Uit de privé-collectie van Jan Willem Tuytel (1947-2001), een Nederlandse kunstverzamelaar die in Italië in een kasteel woonde en overleed in mei 2001. Deze grote, moderne  kunstcollectie werd in 2010 per toeval door de nieuwe eigenaar van het kasteel ontdekt in een verborgen kelder van het kasteel. De kunstcollectie kwam in 2012 terug naar Nederland.

    -Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Kan zo aan de muur.

    (Wij bieden nog meer werk van Guido van Driel ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).

    Informatie over de kunstenaar:

    Guido Alexander van Driel, geboren 21-08-1962 in Amsterdam, illustrator, schilder, zeefdrukker, tekenaar, striptekenaar, filmregisseur en documentaire- en filmmaker.

    -Opleiding: Nadat zijn poging om tot de Rietveld Academie te worden toegelaten was mislukt studeerde Guido van Driel geschiedenis en ontwikkelde hij zichzelf tot illustrator en striptekenaar. Tijdens zijn studie tekende hij onder andere voor het studentenweekblad Folia en maakte hij illustraties voor kranten en tijdschriften, onder andere Het Parool, NRC Handelsblad en De Volkskrant.

    In 1994 debuteerde hij als stripmaker met 'Vis aan de Wand', waarvoor hij in 1995 de Stripschapprijs ontving, gevolgd door 'Mijnheer Servelaat Neemt Vakantie' in 1996. In juni 2000 verscheen 'De Fijnproever', een verhaal dat zich afspeelt in de Amsterdamse rosse buurt. Zijn volgende strip, 'Toen we van de Duitsers verloren' (2002), ging over het WK voetbal in 1974 en werd voorgepubliceerd in Het Parool. Hierna volgden 'Om Mekaar in Dokkum' (2004), 'De Ondergang van Amsterdam' (2007) en 'Gasten' (2012).

    Guido van Driel maakte ook documentaires en werkte aan filmprojecten, onder andere zijn eigen film 'In Suburbia Hollandiae'. De première van Van Driels filmbewerking van 'Om Mekaar In Dokkum', genaamd 'De wederopstanding van een klootzak', was tijdens het 42ste International Film Festival in Rotterdam in 2013. Zij filmproject ‘Bloody Marie’ (2019) werd genomineerd voor drie Gouden Kalveren.

    Afhandeling: Let op a.u.b.:

    -Het ophalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Amsterdam te komen.

    -Bij het afhalen houden wij ons aan de door het RIVM voorgeschreven voorschriften van afstand houden en zullen wij zorgen dat het werk klaar staat bij onze voordeur.

    -Het werk kan alleen ZONDER glasplaat aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro (wordt verzonden zonder glasplaat).

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro (wordt verzonden zonder glasplaat).

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Guido van Driel (1962)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
63.5 cm
46 cm
62 cm
44.5 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd4-6-2021 om 17:40
Eindtijd24-6-2021 om 15:16