Guillaume Corneille - kleurenlitho - Femme Bleu: Jaune

Guillaume Corneille - kleurenlitho - Femme Bleu: Jaune  kopen? Bied vanaf 185!

Verkoopprijs: € 185,00

Guillaume Corneille - kleurenlitho - Femme Bleu: Jaune  kopen? Bied vanaf 185!Guillaume Corneille - kleurenlitho - Femme Bleu: Jaune  kopen? Bied vanaf 185!Guillaume Corneille - kleurenlitho - Femme Bleu: Jaune  kopen? Bied vanaf 185!Guillaume Corneille - kleurenlitho - Femme Bleu: Jaune  kopen? Bied vanaf 185!Guillaume Corneille - kleurenlitho - Femme Bleu: Jaune  kopen? Bied vanaf 185!Guillaume Corneille - kleurenlitho - Femme Bleu: Jaune  kopen? Bied vanaf 185!Guillaume Corneille - kleurenlitho - Femme Bleu: Jaune  kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (20)

Lid sinds 2017
1172 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Papiersoort: Arches.

Editie: 150 ex. Nummer 84. Nummer op de foto kan afwijken.

Afmetingen: Vel: 76 x 56 cm. Afbeelding: 76 x 56 cm.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Dit item is verkocht voor 185,00

Starttijd:08-04-2018 om 20:27
Eindtijd:12-04-2018 om 20:27

Alexandra3
9 apr. / 19:33
€ 185