Hout/linosnede 68x47, linksonder gesigneerd Le Roy en genummerd 61/190, werk is van 1985, goed ingelijst met passe-partout, maar zonder glasplaat, maat lijst 100x65.
Guillaume Le Roy geboren 1938 in Blaricum en overleden te Amsterdam 2008 tijdens zijn schooljaren woonde Le Roy in Bosch en Duin waar zijn ouders in 1945 de uitspanning de Hoefslag overnamen en er een restaurant van maakten. Van 1986 tot 1999 was Le Roy docent aan de christelijke hogeschool voor de kunsten in Kampen en van 1990 tot 1992 gastdocent aan de kunstacademie in Den Bosch. Volgens kunstcritici is Le Roy “...De ongeëvenaarde meester van de hoogdruk in vormen waardoorheen het licht sijpelt , “een koning onder de grafici" een echte graficus, verknocht aan de techniek van het kervende mes en bijtende zuren. Het elementaire van die techniek spreekt rechtstreeks uit zijn werk (zijn ontwikkeling) als graficus is er een naar steeds grotere versobering en onthouding” zelf heeft Le Roy over zijn werk gezegd: “ik ets als ik dingen wil maken die in houtsneden niet kunnen, en omgekeerd. Ik moet kunnen krassen en bijten. Ik snij uit hout en ik bijt uit zink. Een graficus werkt nu eenmaal heel anders dan een schilder. De schilder (en de lithograaf) voegen iets toe: de verf, en de etser en houtsnijder halen juist iets weg (…). Hij zei eens tegen iemand over zijn voor buitenstaanders opvallend beperkte kleurgebruik van de laatste decennia: zwart en wit hebben nu eenmaal de meeste kleur.