Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 93.5 x 71.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 105 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Deze Guillaume Le Roy is de versie 3/8. De ets is in uitstekende staat, in de wel bekende uitvoering zwart, wit en wat blauw. De afbeelding stelt een deur voor, die suggereert open te gaan en dan een schaduwwerking geeft. De spannende vraag is wat gebeurt er achter de deur? De afmeting, dus buitenkant lijst, is: Hoogte 105 cm en breedte 83 cm Wordt geleverd met getoonde lijst, maar die kan uiteraard aangepast worden. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amersfoort, Nederland |
Objectlocatie | Amersfoort, Nederland |
Starttijd | 28-12-2021 om 10:56 |
Eindtijd | 15-3-2022 om 7:57 |