Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Ets |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 54 cm (h x b) |
Incl. lijst | 76 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 138/150 |
Guillaume Le Roy.
Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1972) en genummerd (138/150). In goede conditie.
Guillaume le Roy (1938 - 2008) was een Nederlandse graficus van hoog niveau.
Opleiding Rietveld Academie.
Maakte ook veel houtsneden.
Maakte
uitsluitend abstract werk.
Leerde
in Amsterdam de bekende graficus Metten Koornstra kennen.
Deze
zelf gedrukte ets uit 1972.
Conditie | Goed | ||
Goed | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 4-7-2020 om 14:55 |
Eindtijd | 1-8-2020 om 20:25 |