litho door Jan Tholenaar rechtstreeks gekocht bij kunstenaar in een oplage van 75.Via vriend van Jan Tholenaar aan mij verkocht (jaren 70 vorige eeuw).Ingelijst met passepartout - afmetingen lijst 125x97
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oss, Nederland