Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote ets van Guillaume Le Roy uit 1967: Compositie 3.
oplage 8/10. Formaat incl. 56 x 75 cm, ets grootte 49 x 59 cm.
Potlood gesigneerd en genummerd l.o.
Ruim buiten de marge lichte vouw l.o.
Conditie | Goed | ||
ruim buiten beeld zeer lichte vouw | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Venlo, Nederland |
Starttijd | 8-5-2019 om 12:12 |
Eindtijd | 14-5-2019 om 19:39 |