Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Keurig ingelijste houtsnede van de hand van Guillaume le Roy. Goed werk uit 1993 in een oplage van slechts 75 stuks.
Afmeting van de lijst is 48 x 62cm.
Afmeting van het werk is 35 x 50cm.
Zowel het werk als de lijst verkeren in prima conditie.
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 11-6-2018 om 20:02 |
Eindtijd | 2-2-2019 om 6:35 |