Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Larry Zox - "Crow Slab II" 1980 - Beperkte oplage van 160 - Genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 120 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 10 |
Kunstenaar : Guillaume Le Roy
titel : Compositie
techniek : Houtsnede/ets
jaar : 1984
druk : Eigen druk
gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood)
oplage : 10 ex.
genummerd : 1/10
formaat : 120 x 80 cm.
Conditie: Mint
Conditie | Nieuwstaat | ||
Deze keer een in indrukwekkend zwarte tinten en het diepste donker donkerbruin( bijna zwart) uitgevoerde houtsnede. Ook deze in een extreem groot formaat uitgevoerd en op zwaar papier . Deze houtsnede maakt deel uit van een serie houtsnedes in zwart tinten met geometrisch abstracte figuren verwerkt in de houtsnede en doet sterk denken aan het werk van Soulages. Oplage 10 ex. genummerd 1/10 en gesigneerd en gedateerd 1984. Kunstenaar : Guillaume Le Roy titel : Compositie techniek : Houtsnede/ets jaar : 1984 druk : Eigen druk gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood) oplage : 10 ex. genummerd : 1/10 formaat : 120 x 80 cm. Conditie: Mint | |||
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 22-12-2018 om 15:55 |
Eindtijd | 6-1-2019 om 11:31 |