Guillaume Le Roy - Guillaume Le Roy # COMPOSITIE # groot formaat houtsnede, 1984, mint - Verkocht

Guillaume Le Roy - Guillaume Le Roy # COMPOSITIE # groot formaat houtsnede, 1984, mint kopen? Bied vanaf 95!
Guillaume Le Roy - Guillaume Le Roy # COMPOSITIE # groot formaat houtsnede, 1984, mint kopen? Bied vanaf 95!Guillaume Le Roy - Guillaume Le Roy # COMPOSITIE # groot formaat houtsnede, 1984, mint kopen? Bied vanaf 95!Guillaume Le Roy - Guillaume Le Roy # COMPOSITIE # groot formaat houtsnede, 1984, mint kopen? Bied vanaf 95!
  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen120 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10

een in indrukwekkend zwarte tinten en het diepste donker donkerbruin( bijna zwart) uitgevoerde houtsnede. Ook deze op een extreem groot formaat op zwaar papier . Deze houtsnede maakt deel uit van een serie houtsnedes in zwart tinten met geometrisch abstracte figuren verwerkt in de houtsnede en doet sterk denken aan het werk van Soulages. Oplage 10 ex. genummerd 1/10 en gesigneerd.

Kunstenaar : Guillaume Le Roy
titel : Compositie
techniek : Houtsnede/ets
jaar : 1984
druk : Eigen druk
gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood)
oplage : 10 ex.
genummerd : 1/10
formaat : 120 x 80 cm.
Conditie: Mint

ConditieMint

Prachtige houtsnede op zeer groot formaat. In de donkerste tinten. Zeer kleine oplage van slechts 10 ex.

Guillaume Le Roy (1938-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  silkart
FA. (8)

150 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
80 cm
120 cm
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:03-01-2019 om 14:43
Eindtijd:13-01-2019 om 22:26
AndyKaye
13 jan. / 22:20
€ 95