Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5/100 |
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 26-10-2018 om 12:04 |
Eindtijd | 29-10-2018 om 20:00 |